Akıncılar Buca böcek ilaçlama

Yıllardır ilaçlama sektöründe lider firmalardan biri olan Anadolu ilaçlama, İzmir merkez  ve semtlerinde ilaçlama hizmeti vermektedir.Akıncılar Buca ilaçlama servisi olarak kesin çözümlü ve ekonomik fiyatlara ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Anadolu böcek ilaçlama firması, kaliteli personeli ve kullandığı yasal ilaçlar ile profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İnsanların yaşam ve iş alanlarında zararlı böcek ve kemirgenlerden kurtulmak için 7/24 böcek ilaçlama hizmeti veren Akıncılar Buca ilaçlama şubemizi arayarak garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.


Buca Akıncılar ilaçlama servisimiz; Ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, örümcek, kırkayak, tahta kurdu, yılan ilaçlama, tesbih böceği, ağaç kurdu, hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, amerikan hamam böceği, alman hamam böceği, çiyan, bit pire, ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, kalorifer böceği, kene, karafatma, oryantal hamam böceği, fare ilaçlama, akrep gibi diğer tüm böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlamasında hizmet vermektedir.

Anadolu ilaçlama yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2'sine göre belirlenmektedir.

İRTİBAT CEP TELEFONU : 0 532 1305090          (7/24 Arayabilirsinzi)


Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri

ANADOLU İLAÇLAMA


FİRMAMIZIN HİZMETİ 7/24 dür.