Menemen Haşere İlaçlama

Şube Adresimiz: Mermerli Mah. Mithatpaşa Cad. No:57/A

Yaşam alanlarınızda Haşere,Kemirgen(fare ve sıçan) ilaçlama işlerinizi kimlere ,hangi ilaçlama şirketine yaptırdığınız konusunda çok dikkatli ve duyarlı olmanızda yarar vardır. Bilgisiz yapılan veya yaptırılan böcek ve fare ilaçlaması sizin sevdiklerinizin ve varsa evcil hayvanlarınızın sağlığını olumsuz etkileyecektir. Bu gerçeği göz önüne alarak her türlü haşere ve kemirgen ilaçlama işlerinizi profesyonel ve Sağlık Bakanlığından ruhsat almış, yetki belgelerine sahip ilaçlama firmalarına yaptırınız.Yıllardır ilaçlama sektöründe lider firmalardan biri olan Anadolu ilaçlama, İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde ilaçlama hizmeti vermektedir.Menemen ilaçlama servisi olarak, ilçenizde kesin çözümlü ve ekonomik fiyatlara ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Anadolu böcek ilaçlama firması, kaliteli personeli ve kullandığı yasal ilaçlar ile profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İnsanların yaşam ve iş alanlarında zararlı böcek ve kemirgenlerden kurtulmak için 7/24 böcek ilaçlama hizmeti veren Menemen ilaçlama şubemizi arayarak garantili ve ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.Menemende böcek ilaçlama şirketi denince Anadolu İlaçlama akla gelir.

menemen bölgesinde calışan menemen ilaçlama şirketi

İzmir Menemen ilçesindeki ilaçlama servisimiz; Ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, örümcek, kırkayak, tahta kurdu, yılan ilaçlama, tesbih böceği, ağaç kurdu, hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, amerikan hamam böceği, alman hamam böceği, çiyan, bit pire, ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, kalorifer böceği, kene, karafatma, oryantal hamam böceği, fare ilaçlama, akrep gibi diğer tüm böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlamasında hizmet vermektedir.

Anadolu ilaçlama yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2'sine göre belirlenmektedir.

İRTİBAT CEP TELEFONU : 0 532 1305090         (7/24 Arayabilirsiniz)


Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri

ANADOLU İLAÇLAMA

FİRMAMIZIN HİZMETİ 7/24 dür.