Buca İlaçlama Olarak Böcek İlaçlama

İlaçlanan Eve Böcek Girer Mi?

İlaçlanan evlerde kullanılan kimyasallar hem dünya sağlık örgütü hem de sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olan kimyasallar olması nedeniyle ilaçlanan eve herhangi bir böcek girmesi mümkün değildir. Fakat yine de ev halkının da bu konuda dikkatli ve temkinli davranması gerektiğini unutmaması gerekmektedir.  Bu tarz bir problemle karşılaşılması halinde direkt olarak Böcek İlaçlama Buca servis sorumlusu ile irtibata geçerek ya da alınan hizmet ile merkez ofisleri ile irtibata geçerek problemin hızlı ve en çabuk çözümüne ulaşmak mümkündür.

Ev içerisinde kullanılan böcek ilaçları büyük sıklıkla kokusuz ya da az kokulu olarak sınıflandırılması nedeniyle herhangi bir koku durumu da söz konusu olmamaktadır. Bununla beraber herhangi bir koku almak da iğreti oluşturacak herhangi bir durum söz konusu olmamaktadır. Koku alma duyarlılığı olan bu durum aslında kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kokular hissedilebilir olmasından dolayı buna formüller ile ve taşıyıcılık durumlarına göre buharlaşması sebebiyet vermektedir. Buca ilaçlama şirketiyiz. Genel olarak bu koku uygulamadan çok kısa süre içerisinde de dağılmaktadır. Evden çıkmak zorunda kalmadan jel ilaçlama sonrası temizlik yapmak durumunda da kalınmamaktadır.

Böcek İlaçlama Sonrası Temizlik Yapılmalı Mı?bucada ev apartman böcek ilaçlama servisi şirketi

Böcek ilaçlama işlemi neticesinde Buca ev ilaçlama uygulaması yapılan satıhlarda 15-20 gün içerisinde ıslak temizlik yapılmamalıdır. Sadece tezgahlar olmak üzere zemin ve masa üstlerinde ıslak temizlik gerçekleştirilebilmektedir. Böcek ilacının uygulanmak istenilen süpürgelikler, dolap içleri, fırın gibi alanlarda kuru temizlik işlemleri gerçekleştirilmeli bu işlemin kalıcı olması sağlanmalıdır.

Bu sayede henüz yumurta da olan ve ilaçla temas etmeyen haşereler böcek ilacı ile temas etmiş olacak ve bu sorun ortadan kalkacaktır. Böcek ilaçlama ve pire ilaçlama işlemi esnasında evden çıkmaya gerek bulunmamaktadır. Böcek ve fare ilaçlama işlemlerinde tüm haşere kontrol işlemleri esnasında evde kalmak mümkündür. Evi boşaltmak sadece özellikle duyarlı olunan doktor tavsiyesi kişiler için geçerliliğini korumaktadır. Kokulu ilaçların kullanılması durumunda ev ya da ilaçlanan mekanın 1 saat kadar kapalı kalması gerekmektedir. Bir saat sonrasında mekan havalandırma işlemi tamamlandıktan sonra içeride zaman geçirmek mümkündür.

Böcek İlaçlama İşlemi Sonrasında Haşere İle Karşılaşmak Mümkün Mü?

Haşere ilaçlama işlemleri eski dönemlere nazaran yoğun olmazken, 1 hafta kadar çok az miktarda haşere görüşebilmektedir. Bunun sebebi ise hiçbir haşere ilacının haşere yumurtalarını etkilememesi ve genel olarak haşere ilacının çok derinlerde olan haşere yuvalarına ulaşamaması durumudur. Böcek ilaçlama sonrasında temizlik kurallarına uyulması halinde 4 hafta sonunda ev içerisinde tek bir tane dahi haşere görme durumu ile karşılaşılmamaktadır. Jel ilaçlama yapılması halinde bu durum biraz daha farklı etkilere sahip olabilmektedir. Bu konu hakkında Haşere ilaçlama Buca servis ya da yetkili birimlerden bilgi almak gerekmektedir.

Böcek İlaçlama Firması Herhangi Bir Garanti Sunuyor Mu?

Böcek ilaçlama işlemi sonrasında her yetkili bayinin sunmakta olduğu belgeler yer almaktadır. Servis sorumlusu tarafından uygulama gerçekleştirilen ve uygulama yapılan mekanı, kullanılan kimyasalları yanı sıra ekipmanların isim ve miktarına ilişkin ayrıntı sunan, servis sorumlusu ve kişilerin ortak imzaları beraberinde bir servis raporu yer almaktadır. Herhangi bir soru ya da sorun oluşması halinde hiç çekinmeden Apartman İlaçlama Buca yetkili kişiler ile hem real hem de birebir görüşmeler sağlanabilmektedir.

Böcek İlaçlama Sonrası Problem Devam Ederse Ne Yapılmalı?

Böcek ilaçlama uygulaması sonrasında alınacak her önlem bu durumu etkilediği gibi İlaçlama Şirketi Buca servis sorumlusu tarafından gerçekleştirilen uygulamalar İlaçlama Servisi Buca nezdinde bu konuda önem taşımaktadır. Dışarı alanlarda gerçekleştirilen çevre uygulamaları ya da bitkiler bu durumdan etkilenmemektedir. Bahçe ya da mekanlarda sıvı uygulama yapılması halinde bunlar kuruyuncaya kadar evcil hayvanları bu zararlı alandan uzak tutmak gerekmektedir.

TIKLA HEMEN ARA