Burhaniye Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Burhaniye Böcek İlaçlama İletişim Adresimiz;

Kocacami Mahallesi Eski Hükümet Bulvarı No: 24/B    BURHANİYE

         Ev yazlık daire bahçe böcek İlaçlama servisimiz 1998 yılı mart ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Burhaniye olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları ve evcil hayvanların bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Burhaniye olarak size hizmet vermek isteriz. Burhaniye böcek ve haşere ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz. Mesul müdürümüzü günün her saati arayabilirsiniz.

Burhaniye Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay  boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri, pire, bit, çiyan, sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Burhaniye, Burhaniye ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Burhaniye olarak günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Burhaniye, Haşere böcek ilaçlama Burhaniye ve fare ilaçlama Burhaniye olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda veya bahçe ise m2 sine sayısına göre belirlenmektedir.

Burhaniye de Böcek İlaçlama Şirketleri

Burhaniye de bulunan ilaçlama şirketimiz ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Türkiye Cumhuriyeti Sağlık bakanlığını sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz veteriner Hekim’dir.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmasıyız

burhaniye ev apartman yazlık böcek haşere ilaçlama şirketi
Burhaniye Böcek İlaçlama Servisi

Burhaniye Ev bahçe ilaçlama , Burhaniye İş yeri İş hanı ilaçlama , Burhaniye yazlık ilaçlama , Burhaniye bahçeli ev ilaçlama, Burhaniye villa ilaçlama , Burhaniye bahçe ilaçlama, Burhaniye bağ bahçe ilaçlama, Burhaniye kreş-anaokulu ilaçlama, Burhaniye apartman ilaçlama, Burhaniye okul ilaçlama, Burhaniye poliklinik ilaçlama, Burhaniye hastane ilaçlama, Burhaniye acık kapalı alan ilaçlama, Burhaniye pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır.

Burhaniye ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriental hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması ve corona gibi virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. Burhaniye Apartman İlaçlama Firması olarak şirketimiz sizlere hizmet vermektedir.

Burhaniye Ev Yazlık Böcek İlaçlama Servisi Olarak ;

Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir.

İlaçlama Servisi Burhaniye Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR…

Dezenfeksiyon , Haşere ve Kemirgen (Fare Sıçan) İlaçlama Şirketi olarak bizi tercih etmenizi gönülden isteriz…

Bilgi ve Randevu için Hemen Bizi Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA