Çandarlı Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Çandarlı’da bulunan ev işeri bahçe yazlık ilaçlama olarak 2001 yılı mart ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere – böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Çandarlı olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Çandarlı olarak size hizmet vermek isteriz. Çandarlı böcek ve haşere  ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz.

Çandarlı Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay  boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri, pire, bit, çiyan, sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Çandarlı, Çandarlı ilaçlama şirketleri, ev yazlık ilaçlama Çandarlı olarak günün her saati arayabilirsiniz.

Çandarlı ev böcek haşere ilaçlama servisi şirketi

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Çandarlı, Böcek ilaçlama Çandarlı ve fare ilaçlama Çandarlı olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir.

Çandarlı da Böcek İlaçlama Şirketleri

Çandarlı da bulunan ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak  Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz Veteriner Hekimdir.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

Çandarlı Ev-Bahçe ilaçlama, Çandarlı İş yeri iş hanı ilaçlama, Çandarlı yazlık ilaçlama, Çandarlı bahçeli ev ilaçlama, Çandarlı villa ilaçlama , Çandarlı bahçe ilaçlama, Çandarlı bağ-bahçe ilaçlama, Çandarlı kreş-anaokulu ilaçlama, Çandarlı apartman ilaçlama, Çandarlı okul ilaçlama, Çandarlı poliklinik ilaçlama, Çandarlı hastane ilaçlama, Çandarlı acık-Kapalı alan ilaçlama, Çandarlı pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır.

Çandarlı ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması  ve corona gibi virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. Çandarlı Apartman İlaçlama Firması olarak Firmamız sizlere hizmet vermektedir. Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı Biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir. Anadolu ilaçlama şirketimiz yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin ,çalışanımızın telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu böcek ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız evin veya bahçenin alanın m2’sine göre belirlenmektedir.

Evinizde Böcek mi var? Fare mi var? virüslere karşı Dezenfeksiyon mu istiyorsunuz ? Hemen Bizi Arayın  yardımcı olalım….

İlaçlama Servisi Çandarlı Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR…

Bilgi ve Randevu için Hemen Bizi Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA