Çiğli Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Çiğli ‘de Ev İlaçlama Şirketi

İrtibat Adresimiz: 

Anadolu Caddesi No:189/B   Çiğli

7/24 Arayabilirsiniz 

          Ev işyeri daire ve apartman haşere ilaçlama çiğli firması olarak iki bin yılı aralık ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Çiğli olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Çiğli olarak size hizmet vermek isteriz. Çiğli böcek ve haşere ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz. Arı ve tahtakurdu pire ilaçlaması garantilidir.

Çiğli Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

ev böcek haşere ilaçlama şirketi çiğli

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay  boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri, pire, bit, çiyan, sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Çiğli, Çiğli ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Çiğli olarak günün her saati arayabilirsiniz. Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Çiğli, Böcek ilaçlama Çiğli ve fare ilaçlama Çiğli olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir.

Çiğli de Böcek İlaçlama Şirketleri

Çiğli de bulunan ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz Veteriner Hekimdir.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

Çiğli Ev bahçe ilaçlama, Çiğli İş yeri iş hanı ilaçlama, Çiğli yazlık ilaçlama, Çiğli bahçeli ev ilaçlama, Çiğli villa ilaçlama , Çiğli bahçe ilaçlama, Çiğli bağ-bahçe ilaçlama, Çiğli kreş-anaokulu ilaçlama, Çiğli apartman ilaçlama, Çiğli okul ilaçlama, Çiğli poliklinik ilaçlama, Çiğli hastane ilaçlama, Çiğli acık-Kapalı alan ilaçlama, Çiğli pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır. Çiğlide hizmetimiz vardır. Ev ilaçlama çiğli olarak bizi arayabilirsiniz.

Çiğli ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması  ve bilindiği üzere corona gibi virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. Çiğli Apartman İlaçlama Firması olarak Firmamız sizlere hizmet vermektedir. Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir. Çiğli Haşere ve Böcek ev ilaçlama firmamızı 7/24 bizi arayabilirsiniz.

İlaçlama Servisi Çiğli Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR.

Anadolu ilaçlama şirketimiz yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu böcek ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2’sine göre belirlenmektedir…

Bilgi ve Randevu Talepleriniz için Hemen Çiğli İlaçlamayı Bizi Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA