Konak Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Konak İlaçlama İrtibat Adresimiz:

Mithatpaşa Caddesi No:7/B       Konak/İZMİR

              Konak ev daire işyeri ve apartman ilaçlama şirketi olarak 1999 yılı kasım ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere – böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Konak olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Konak olarak size hizmet vermek isteriz. Konak böcek ve haşere ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz. Konak arı ilaçlama’yı garantili yapıyoruz.

Konak Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay  boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri , pire, bit, çiyan, sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Konak, Konak ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Konak olarak günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Konak, Böcek ilaçlama Konak ve fare ilaçlama Konak olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli yapılacak apartman ev veya işyerinin alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir.

Konak da Böcek İlaçlama Şirketleri

Konak da bulunan ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak  Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz Veteriner hekimdir.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

Konak Ev bahçe ilaçlama, Konak İş yeri İş hanı ilaçlama, Konak yazlık ilaçlama, Konak bahçeli ev ilaçlama, Konak villa ilaçlama , Konak bahçe ilaçlama , Konak bağ-bahçe ilaçlama , Konak kreş anaokulu ilaçlama , Konak apartman ilaçlama , Konak okul ilaçlama , Konak poliklinik ilaçlama, Konak hastane ilaçlama, Konak acık-Kapalı alan ilaçlama, Konak pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır.

konak ev böcek haşere ilaçlama servisi şirketi
Konak Böcek Ev İşyeri Apartman İlaçlama Şirketi

Konak ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, tahtakurdu , yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması  ve corona  gibi virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. Konak Apartman İlaçlama Firması olarak Firmamız sizlere hizmet vermektedir. Konakda apartman ev ve işyerlerinizde yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir.

Anadolu ilaçlama yasal bir profesyonel böcek ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız evin odasına göre alanın m2’sine göre belirlenmektedir…

İlaçlama Servisi bilindiği gibi Konak Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR.

Bilgi ve Randevu için Hemen Bizi Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA