Küçükkuyu Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Küçükkuyu da bulunan ilaçlama şirketi ev ve yazlık larda Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi olarak bizler 1998 yılı mart ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Küçükkuyu olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Küçükkuyu olarak size hizmet vermek isteriz. Küçükkuyu böcek ve haşere ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz.

Küçükkuyu Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

küçükkuyu ilaçlama,pire ilaçlama,haşere ilaçlama,ev ilaçlama,yazlık ilaçlama,bahçe ilaçlama

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri, pire, bit, çiyan, sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. Yazlık ev İlaçlama Servisi Küçükkuyu, Küçükkuyu ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Küçükkuyu olarak günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Küçükkuyu, Böcek ilaçlama Küçükkuyu ,bahçe ilaçlama küçükkuyu ve fare ilaçlama Küçükkuyu olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, yapılacak ilaçlama bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir.

Küçükkuyu’da Böcek İlaçlama Şirketleri

Küçükkuyu da bulunan ev yazlık ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz Veteriner Hekimdir.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

Küçükkuyu Ev bahçe ilaçlama, Küçükkuyu İş yeri İş hanı ilaçlama, Küçükkuyu yazlık ilaçlama, Küçükkuyu bahçeli ev ilaçlama, Küçükkuyu villa ilaçlama , Küçükkuyu bahçe ilaçlama, Küçükkuyu bağ-bahçe ilaçlama, Küçükkuyu kreş-anaokulu ilaçlama, Küçükkuyu apartman ilaçlama, Küçükkuyu okul ilaçlama, Küçükkuyu poliklinik ilaçlama, Küçükkuyu hastane ilaçlama, Küçükkuyu acık-Kapalı alan ilaçlama, Küçükkuyu pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır.

Küçükkuyu ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması  ve Corona gibi virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. Küçükkuyu Apartman İlaçlama Firması olarak Firmamız sizlere hizmet vermektedir. Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama şirketi ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı Biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir. Yerimi belediyenin arkasındadır.

İlaçlama Servisi Küçükkuyu Haşere Böcek Fare İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR…

Bilgi ve Randevu için Hemen Bizi Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA