Manavkuyu Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Böcek İlaçlama İletişim Adresimiz:

Sakarya Cad. No:88/B Manavkuyu/Bornova

        Ev apartman işyeri ilaçlama Manavkuyu firması olarak bizler 1997 yılı mart ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Manavkuyu olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Manavkuyu olarak size hizmet vermek isteriz. Manavkuyu böcek ve haşere  ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz.

Manavkuyu Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay  boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri, pire, bit, çiyan, sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Manavkuyu, Manavkuyu ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Manavkuyu olarak günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Manavkuyu, Böcek ilaçlama Manavkuyu ve fare ilaçlama Manavkuyu olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir. Ev ve Apartman ilaçlama için bizi arayınız.

Manavkuyu da Böcek İlaçlama Şirketleri

Manavkuyu da bulunan ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak  Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz Veteriner Hekimdir.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

Manavkuyu Ev-Bahçe ilaçlama, Manavkuyu İş yeri İş hanı ilaçlama, Manavkuyu yazlık ilaçlama, Manavkuyu bahçeli ev ilaçlama, Manavkuyu villa ilaçlama , Manavkuyu bahçe ilaçlama, Manavkuyu bağ-bahçe ilaçlama, Manavkuyu kreş-anaokulu ilaçlama, Manavkuyu apartman ilaçlama, Manavkuyu okul ilaçlama, Manavkuyu poliklinik ilaçlama, Manavkuyu hastane ilaçlama, Manavkuyu acık kapalı alan ilaçlama, Manavkuyu pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır.

manavkuyu ev böcek haşere ilaçlama servisi şirketleri
Manavkuyu Böcek İlaçlama Şirketi

Manavkuyu ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması  ve Corona gibi diğer virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. Manavkuyu Apartman İlaçlama Firması olarak Firmamız sizlere hizmet vermektedir.Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı Biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir. Anadolu ilaçlama yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2’sine göre ve diğer koşullara bağlı belirlenmektedir.

Evinizde Böcek mi var? Fare mi var? virüslere karşı Dezenfeksiyon mu istiyorsunuz ? Hemen ilaçlama servisimizi yani Bizi Arayın yardımcı olalım…

İlaçlama Servisi Manavkuyu Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile BİZ SİZİN HİZMETİNİZDEDİR…

Bilgi ve Randevu için Hemen Firmamızı Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA