İlaçlama şirketi'miz

Anadolu ilaçlama firmamız, İzmir merkez  ve semtlerinde ilaçlama hizmeti vermektedir.İlaçlama Firmamız Kaliteli,ekonomik,garantili ilaçlama servisi sunmaktadır. Anadolu böcek ilaçlama firması profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

İlaçlama şirketimiz;Fare ilaçlaması,Sıçan İlaçlaması altında Kemirgen ilaçlaması ve böcek,Haşere ilaçlama sı yapmaktadır.İnsanların yaşam ve iş alanlarında zararlı böcek,haşere,fare ve sıçanlardan kurtulmak için 7/24 böcek ilaçlama hizmeti veren ilaçlama şirketimizi arayarak garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

İlaçlama firması Vizyonumuz; ilaçlama teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek bunlara hızlı uyum sağlayan, hizmette değişimi yönlendiren, "güven, kalite, kesin çözüm" kavramlarını esas alıp sektörde lider ilaçlama firması olmaktır.

İlaçlama şirketi Misyonumuz; insanların daha sağlıklı ve mutlu bir yasam sürdürebilmeleri için kaliteli, güçlü, güvenilir, etkin ve en uygun maliyetli ilaçlama hizmetlerini sunmaktır.

İZMİR ve MANİSA İLAÇLAMA ŞİRKETİMİZ yasal ve profesyonel bir böcek,haşere ve fare ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2'sine göre belirlenmektedir.

Alo ilaçlama servisimiz; Ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, örümcek, kırkayak, tahta kurdu, yılan ilaçlama, tesbih böceği, ağaç kurdu, hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, amerikan hamam böceği, alman hamam böceği, çiyan, bit pire, ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, kalorifer böceği, kene, karafatma, oryantal hamam böceği, fare ilaçlama, akrep gibi diğer tüm böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlamasında hizmet vermektedir.

İlaçlama şirketimiz,firmamız; İZMİR ve MANİSA merkez ile Balçova – Bayraklı – Bornova – Buca – Çiğli – Gaziemir – Güzelbahçe – Karabağlar – Karşıyaka – Konak – Narlıdere-Aliağa – Bayındır – Bergama – Beydağ – Çeşme – Dikili – Foça – Karaburun – Kemalpaşa – Kınık – Kiraz – Menderes – Menemen – Ödemiş – Seferihisar –Ahmetli-Akhisar-Alaşehir-Demirci-Gölmarmara-Gördes-Salihli-Sarıgöl-Saruhanlı-Selendi-Soma-Turgutlu-Kırkağaç ilçeleri ile bazı semtlerinde;Manavkuyu-Bayraklı-Kahramanlar-Şirinyer-gürçeşme-Akıncılar-Alsancak-Konak-Cankaya-Basmane-Güzelbahçe-Toros-Çamdibi-Çamlık-Eskiizmir-Ergene Mah.-Erzene mah.-Bozyaka-Yenişehir-Büyük çiğli-Çınarlı-Pasaport-Özkanlar-İstasyonaltı-Gültepe-İşçievleri-Evka-Soğukkuyu-Yağcılar-Sasalı-Susuzdere-Bostanlı-Üçkuyular-Kemalpaşa-Karabağlar-Yamanlar-Kadifekale-Hatay-Üçyol-Pınarbaşı-Bornova ışıkkent de ilaçlama servisimiz Hizmet vermektedir.