İzmir Böcek ve Haşere Ev İlaçlama Servisi

İZMİR’İN TÜM MERKEZ İLÇELERİNDE SABİT ve UYGUN FİYAT 

Hemen İletişime Geçiniz

Balçova ilaçlama, Bayraklı ilaçlama, Bornova ilaçlama, Buca ilaçlama, Çiğli ilaçlama, Gaziemir ilaçlama, Güzelbahçe ilaçlama, Karabağlar ilaçlama, Karşıyaka ilaçlama, Konak ilaçlama, Narlıdere ilaçlama

7/24 Acil Müdahale Hattı

         İşyeri ev bahçe daire apartman İlaçlama İzmir Şirketimiz 2002 yılı mart ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız İzmir olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. İlaçlama Firması olarak biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere İzmir firması olarak size hizmet vermek isteriz. İzmir böcek ve haşere  ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz. Ev İlaçlama servisi İzmir olarak biz size hizmete varız. İzmir’de ilaçlama için bize ulaşınız. Hamam Böceği ilaçlamada bizden fiyat almada ilaçlama yaptırmayınız.

İzmir Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

izmir böcek ve haşere ev ilaçlama servisi şirketi
izmir böcek ve haşere ev ilaçlama servisi şirketi

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay  boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri, pire, bit, çiyan, sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi İzmir, İzmir ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama İzmir olarak günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama İzmir, Böcek ilaçlama İzmir ve fare ilaçlama İzmir olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmekdedir.İzmir ilaçlama olarak garantili arı ilaçlama yapıyoruz.

İzmir de Böcek İlaçlama Şirketleri

İzmir de bulunan ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz Veteriner Hekimdir.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

İzmir Ev bahçe ilaçlama, İzmir İş yeri iş hanı ilaçlama, İzmir yazlık ilaçlama, İzmir bahçeli ev ilaçlama , İzmir villa ilaçlama , İzmir bahçe ilaçlama , İzmir bağ-bahçe ilaçlama , İzmir kreş-anaokulu ilaçlama, İzmir apartman ilaçlama , İzmir okul ilaçlama , İzmir poliklinik ilaçlama , İzmir hastane ilaçlama, İzmir acık ve kapalı alan ilaçlama, İzmir pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır.

ev ilaçlama izmir ,böcek ilaçlama izmir
İzmir Böcek Haşere Ev İlaçlama Şirketi

İzmir ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması  ve corona herpes gibi virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. İzmir Apartman İlaçlama Firması olarak Firmamız sizlere hizmet vermektedir. Ev ve işyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir.

Anadolu ev işyeri ilaçlama şirketimiz yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. Ev ilaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, bizim müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın veya evin m2’sine göre belirlenmektedir.

İlaçlama Servisi İzmir Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR…

Bilgi ve Randevu için Hemen Bizi Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA