Akçay Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Akçay Yazlık Ev ilaçlama şirketi 

İrtibat Adresimiz; Altınkum Mahallesi Sedir Cad. no:29\A     AKÇAY \ Edremit

İlaçlama Şirketi olarak bizler Akçay yazlık daire ev ve apartman ilaçlama olarak 2000 yılı mart ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere yazlık böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Akçayda olduğu gibi tüm körfez bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili ve %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi akçay olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Akçay olarak size hizmet vermek isteriz. Akçay böcek ve haşere  ilaçlama şirketi fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz. Firmamız Akçayda arı pire tahtakurusu ilaçlama yapıyor.

Akçay Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay  boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri, pire, tahta kurusu , tahtakurdu, bit, çiyan, sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Akçay, Akçay ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Akçay olarak günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Akçay, Böcek ilaçlama Akçay ve fare ilaçlama Akçay olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir.

Akçay da Böcek İlaçlama Şirketleri

Akçay da bulunan Fare ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz Veteriner Hekimdir.

İlaçlama Firması olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları;akçay ilaçlama,ev ilaçlama akçay,yazlık ilaçlama akçay,böcek ilaçlama akçay,haşere ilaçlama akçay,bahçe ilaçlama akçay,apartman ilaçlama akçay

Akçay Ev-Bahçe ilaçlama, Akçay İş yeri İş hanı ilaçlama, Akçay yazlık ilaçlama, Akçay bahçeli ev ilaçlama, Akçay villa ilaçlama , Akçay bahçe ilaçlama, Akçay bağ-bahçe pire ilaçlama, Akçay kreş-anaokulu ilaçlama, Akçay apartman ilaçlama, Akçay okul ilaçlama, Akçay poliklinik ilaçlama, Akçay hastane ilaçlama, Akçay acık-Kapalı alan ilaçlama, Akçay pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır.

Akçay ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği, akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması  ve Corona gibi virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. Akçay Apartman İlaçlama Firması olarak Firmamız sizlere hizmet vermektedir. Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. Evlerde ilaçlama ırasında 5 dk kadar evden cıkın .İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı Biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir.

körfez İlaçlama Servisi Akçay Haşere Böcek İlaçlama Şirketimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR.

Bilgi ve Randevu için Hemen Bizi Arayınız….

TIKLA HEMEN ARA