Aliağa Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Aliağa Böcek İlaçlama adresimiz:

Kültür Mahallesi Mazlum Sokak No:37/B ALİAĞA

Aliağa merkezde bulunan işyeri apartman daire ve ev Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi ve Aliağa ev ilaçlama firması olarak biz iki yılı mart ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA HAŞERE İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti Aliağa’da vermektedir.

Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Aliağa olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. İlaçlama şirketleri olarak biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Aliağa olarak size hizmet vermek isteriz. Aliağa böcek ve haşere  ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz.

Aliağa Ev İşyeri Apartman Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz.

Hamam böcekleri, pire, bit, çiyan, sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Aliağa, Aliağa ilaçlama şirketleri, ev işyeri ilaçlama Aliağa olarak günün her saati personelimizi arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Aliağa, Böcek ilaçlama Aliağa ve fare ilaçlama Aliağa olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda bahçe ise metre karesine sayısına göre belirlenmektedir. Pire ve tahtakurusu ilaçlama Aliağa’da ev ve işyerlerinde yapıyoruz.

Aliağa da Böcek İlaçlama Şirketleri

Aliağa da bulunan ilaçlama servisi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak  Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz bilindiği üzerine Veteriner Hekimdir.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

Aliağa Ev bahçe ilaçlama, Aliağa İş yeri İş hanı ilaçlama, Aliağa yazlık ilaçlama, Aliağa bahçeli ev ilaçlama, Aliağa villa ilaçlama , Aliağa bahçe ilaçlama, Aliağa bağ-bahçe ilaçlama, Aliağa kreş anaokulu ilaçlama, Aliağa apartman ilaçlama, Aliağa okul ilaçlama, Aliağa poliklinik ilaçlama, Aliağa hastane ilaçlama, Aliağa acık kapalı alan ilaçlama, Aliağa pansiyon ilaçlama , motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır.

ev ilaçlama şirketi aliağa,böcek ilaçlama aliağa,haşere ilaçlama aliağa
Aliağa Ev Apartman Böcek Haşere İlaçlama Servisi

Aliağa ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması ve corona gibi virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir.

Aliağa Apartman İlaçlama Firması olarak Firmamız sizlere hizmet vermektedir. Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı Biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz her zaman.

İlaçlama Servisi Aliağa Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz;

Apartman böcek ilaçlama servisi Aliağa bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR.

Evinizde işyerinizde Böcek mi var ?  Apartmanda fare Sıcan mı var?

Virüslere karşı Dezenfeksiyon mu istiyorsunuz ?

Aliağa apartman ev böcek haşere ilaçlama yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2’sine göre belirlenmektedir.

Bilgi ve Randevu için Hemen Bizi Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA