Ayvalık Böcek Fare İlaçlama Servisi

İletişim Adresimiz :

Zekibey Mahallesi Zafer Sokak  No : 28/B      AYVALIK

     AYVALIK EV İŞYERİ ve YAZLIK İLAÇLAMA ŞİRKETİMİZ

          Ayvalık böcek ve haşere ilaçlama servisi olarak firmamız 2000 yılı şubat ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Ayvalık olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Ayvalık olarak size hizmet vermek isteriz. Ayvalık böcek ve haşere ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz. Ayvalık böcek ilaçlama firmamızı her zaman arayabilirsiniz.7/24 ilaçlama için bize firmamıza ulaşınız.

Ayvalık Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

Ayvalık ev böcek haşere ilaçlama servisi şirketleri

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay  boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri, pire, bit, çiyan, sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Ayvalık, Ayvalık ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Ayvalık olarak günün her saati arayabilirsiniz. Cunda da ev yazlık ilaçlama hizmetimiz vardır.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Ayvalık, Böcek ilaçlama Ayvalık ve fare ilaçlama Ayvalık olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir.

Ayvalık da Böcek İlaçlama Şirketleri

Ayvalık da bulunan ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak T.C Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz Veteriner Hekimdir. Ayvalık’ta hizmetimiz var olup personelimizi günün her dakikası arayabilirsiniz.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

Ayvalık Ev-Bahçe ilaçlama, Ayvalık İş yeri İş hanı ilaçlama, Ayvalık yazlık ilaçlama, Ayvalık bahçeli ev ilaçlama, Ayvalık villa ilaçlama , Ayvalık bahçe ilaçlama, Ayvalık bağ-bahçe ilaçlama, Ayvalık kreş-anaokulu ilaçlama, Ayvalık apartman ilaçlama, Ayvalık okul ilaçlama, Ayvalık poliklinik ilaçlama, Ayvalık hastane ilaçlama, Ayvalık acık-Kapalı alan ilaçlama, Ayvalık pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır. Ayvalık ilçesine bağlı Cunda ve sarımsaklıda ev ilaçlama hizmetimiz vardır.

Ayvalık ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz;

Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği dediğimiz zararlı, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması ve corona gibi virüslere ve bakterilere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. Ayvalığa bağlı olan sarımsaklı ve cunda beldelerinde yazlıklar da ilaçlama yapıyoruz.

Ayvalık da Apartman İlaçlama Firması olarak Firmamız servisimiz sizlere hizmet vermektedir. Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir. Yazlık ilaçlama fiyatımız cunda ve sarımsaklı içinde aynıdır. Arı ilaçlama hizmetimiz garantilidir.

İlaçlama Servisi Ayvalık Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz

Bilindiği Üzere Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR.

Bilgi ve Randevu için Hemen Firmamızı Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA