Balçova Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Balçova İlaçlama Şube Adresimiz:

Eğitim Mahallesi Ata Caddesi No:19/225   Balçova

7/24 DESTEK HATTI

         Ev işyeri daire apartman ilaçlama Balçova olarak 1996 yılı mart ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere ve böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Balçova olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve haşere Balçova olarak size hizmet vermek isteriz. Balçova böcek ve haşere  ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz. Günün her saati bizim firmamızı arayabilirsiniz.

Balçova Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay  boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri, pire, bit, çiyan, sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Şirketi Servisi Balçova, Balçova ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Balçova olarak günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Balçova, Böcek ilaçlama Balçova ve fare ilaçlama Balçova olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama  bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir.

Balçova da Böcek İlaçlama Şirketleri

Balçova da bulunan ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak  Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz veteriner Hekimdir.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

Balçova Ev-Bahçe ilaçlama, Balçova İş yeri İş hanı ilaçlama, Balçova yazlık ilaçlama, Balçova bahçeli ev ilaçlama, Balçova villa ilaçlama , Balçova bahçe ilaçlama, Balçova bağ-bahçe ilaçlama, Balçova kreş-anaokulu ilaçlama, Balçova apartman ilaçlama, Balçova okul ilaçlama, Balçova poliklinik ilaçlama, Balçova hastane ilaçlama, Balçova acık-Kapalı alan ilaçlama, Balçova pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır.

Balçova ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması  ve corona gibi virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. Balçova Apartman İlaçlama Firması olarak Firmamız sizlere hizmet vermektedir. Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir.

balcova ev ilaçlama, böcek haşere fare ilaçlama servisi balçova,ilaçlama şirketi balçova,ev ilaçlama balçova,ilaçlama şirketleri balçova

Anadolu ilaçlama yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. Haşere ve böcek ilaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ve her daim ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz olan yetkiliden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Balçova ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2’sine göre belirlenmektedir. Balçova’da arı ilaçlama yapıyoruz.

İlaçlama Servisi Balçova Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR…

Bilgi ve Randevu için Hemen Bizi Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA