Bergama İlaçlama Servisi

İlaçlama Ev İrtibat Adresimiz :

Böcek İlaçlama ve Dezenfeksiyon 

Ertuğrul Mahallesi 2.Bağlar Sokak No:25\B     Bergama   

( Demirciler Mevkiinde bulunuyor )

         Bergama’da bulunan böcek haşere fare ev ilaçlama servisi olarak ev ve iş yerlerinde hizmet veren firmamız 1998 yılı mart ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Bergama olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Bergama olarak size hizmet vermek isteriz. Bergama böcek ve haşere ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz. Günün her saati mesul müdürümüzü arayabilirsiniz.

Bergama Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Bilindiği üzere hamam böcekleri, pire, bit, çiyan, sinek, akrep, fare, sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Bergama, Bergama ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Bergama olarak günün her saati arayabilirsiniz.

bergama haşere böcek ev ilaçlama şirketi servisi
Bergama Ev Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Bergama, Böcek ilaçlama Bergama ve fare ilaçlama Bergama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir.

Bergama da Böcek İlaçlama Şirketleri

Bergama da bulunan ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz Veteriner Hekimdir.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

Bergama Ev bahçe ilaçlama, Bergama İş yeri İş hanı ilaçlama, Bergama yazlık ilaçlama, Bergama bahçeli ev ilaçlama, Bergama villa ilaçlama , Bergama bahçe ilaçlama, Bergama bağ bahçe ilaçlama, Bergama kreş-anaokulu ilaçlama, Bergama apartman ilaçlama, Bergama okul ilaçlama, Bergama poliklinik ilaçlama, Bergama hastane ilaçlama, Bergama acık ve kapalı alan ilaçlama, Bergama pansiyon  motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde ilaçlama ve dezenfeksiyon yapmaktadır.

Bergama ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması  ve virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. Bergama ev ve apartman İlaçlama Firması olarak Servisimiz sizlere hizmet vermektedir.

Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı Biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir. Üç kahveler mevkiinde bulunan merkezimize gelip bilgi alabilirsiniz.

İlaçlama Servisi Bergama Haşere Böcek Fare İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere T.Ç Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Bir Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR…

Bilgi ve Randevu için Hemen İlaçlama Şirketimizi Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA