Bornova Böcek Haşere Fare İlaçlama Servisi

Böcek İlaçlama Şirketimizin İrtibat Adresimiz:

Kazımdirik Mahallesi Mustafa Kemal Cad. No:19\C    BORNOVA

7/24 İletişim İçin :  0 535 599 70 84

             Bornova ‘da ev bahçe daire işyeri apartman ilaçlama şirketimiz ev apartman işyeri ilaçlaması yapıyor. Bornova da bulunan firmamız 1994 yılı mart ayında Veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010  yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Bornova olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları ve evcil dostlarımızın bu zor durumdan ekonomik bir şekilde ,garantili,%100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Ev Böcek Haşere Fare Bornova olarak size hizmet vermek isteriz Bornova böcek ve haşere ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz. Bornova ev ve apartman hamam böceği ilaçlaması için bizden her zaman yardım alabilirsiniz. Bornova da fare ve ev işyeri ilaçlama için biz buradayız. Arı ve hamamböceği ilaçlaması yapıyoruz. İlaçlama şirketimiz uygun bir fiyat da yapıyoruz.

Bornova Böcek ve Haşere İlaçlama

bornova ev apartman böcek haşere ilaçlama şirketi servisi
Bornova Apartman Böcek İlaçlama Şirketi

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay  boyunca evimizde , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri, pire, bit, cihan, sinek, akrep, fare ,sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Apartman Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyon la ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir.

Bornova  Böcek İlaçlama Servisi

Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisimiz; Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir . Mesul müdürümüz, Veteriner Hekimdir. Profesyonel bir Hizmet, Uygun Fiyatlama, % 100 Müşteri Memnuniyeti ile siz halkımızın HİZMETİNİZDEDİR.

Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Şirketimiz

Ev bahçe ilaçlama , İş yeri ilaçlama , İş hanı ilaçlama , Yazlık ilaçlama , Bahçeli ev ilaçlama , Villa ilaçlama , Bahçe ilaçlama , Bağ-bahçe ilaçlama , Kreş anaokulu ilaçlama , Apartman ilaçlama , Okul ilaçlama , Poliklinik ilaçlama , Hastane ilaçlama , Acık-Kapalı alan ilaçlama , Pansiyon , motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında Bornova  tüm yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır. Alo ev böcek bornova hizmeti veriyoruz.

Bornova ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği lağım faresi, çatı faresi , Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak, mike , toz akarı , tahta kurdu , yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu, hamam böceği, güve böceği, çekirge gibi, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, cihan, bit-pire, tahta kurusu, kalorifer böceği, kene, karafatma, oriyantal hamam böceği, akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması  ve herpes , corona gibi virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere fare sıcan ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir.

İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir.

Bilgi ve Randevu için Hemen Bizi Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA