Edremit Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Edremit Böcek İlaçlama Şirketi Adresimiz:

Hekimzade Mahallesi 266. Sokak No:9/2A    Edremit

         Edremit ilaçlama şirketi olarak ev işyeri yazlık apartman ve bahçe İlaçlama işi yapıyoruz. Şirketimiz 1998 yılı nisan ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere , böcek fare ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK ve HAŞERE İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren Edremit körfez bölgesinde zararlı , böcek ve kemirgen (fare , sıçan ve diğer kemirgen dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir.

Böcek haşere fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Edremit olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Mesul müdürümüz Veteriner hekim’dir. Biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde böceklerden kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Bizi günün her saati arayabilirsiniz. Böcek , Haşere ve fare gibi diğer kemirgenler ilaçlaması için Edremit olarak size hizmet vermek isteriz. Edremit böcek ve haşere ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz.

Edremit Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

edremit ilaçlama ,ev ilaçlama,böcek ilaçlama,haşere ilaçlama,pire ilaçlama,yazlık ilaçlama,ilaçlama şirketi edremit,ilaçlama şirketleri edremit,fare ilaçlama
Edremit Böcek İlaçlama Servisi

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay  boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve virüslere karşı dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri, pire, bit, çiyan, sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli zoonoz dediğimiz ( Hayvanlardan insanlara bulaşan ) hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Edremit, Edremit ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Edremit olarak günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ve Böcek ilaçlama Edremit, Böcek ilaçlama Edremit ve fare ilaçlama Edremit olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına bahçe ise m2 sine göre belirlenmektedir.

Edremit de Bulunan Böcek İlaçlama Şirketleri

Edremit Merkezde bulunan ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz Veteriner Hekimdir.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

böcek ilaçlama,haşere ilaçlama,ilaçlama şirketi,ilaçlama servisi edremit,körfez ilaçlama edremit,fare ilaçlama edremit,haşere ilaçlama edremit
Edremit Böcek Haşere İlaçlama Şirketi

Edremit Ev-Bahçe ilaçlama, Edremit İş yeri İş hanı ilaçlama, Edremit yazlık ilaçlama, Edremit bahçeli ev ilaçlama, Edremit villa ilaçlama , Edremit bahçe ilaçlama, Edremit bağ-bahçe ilaçlama, Edremit kreş ve anaokulu ilaçlama, Edremit apartman ilaçlama, Edremit okul ilaçlama, Edremit poliklinik ilaçlama, Edremit hastane ilaçlama, Edremit acık-Kapalı alan ilaçlama, Edremit pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır.

Edremit ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması hizmet vermektedir.

Edremit de ev ve apartman İlaçlama Firması olarak Firmamız sizlere hizmet vermektedir. Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir. Anadolu ilaçlama yasal ve profesyonel bir böcek fare ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına haftanın her günü 7/24 ulaşabilir, biz müşteri temsilcilerimizden her zaman ve her konuda hakkında bilgi alabilirsiniz. Edremit Anadolu haşere ve fare  ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız ilaçlama yapılacak alanın m2’sine göre belirlenmektedir.

İlaçlama Şirketi Edremit Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR.

Bilgi almak ve Randevu için Hemen Edremit Ev Yazlık İlaçlama Firmamızı Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA