Güzelbahçe Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

İrtibat Adresimiz:

Yalı Mahallesi Abdullah Baydar Cad. No: 29\B   Güzelbahçe

        Güzelbahçe ev yazlık daire bahçe işyeri ilaçlama olarak bilindiği üzere firmamız 1996 yılı haziran ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK HAŞERE İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2011 temmuz yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon zararlı ilaçlama firmamız Güzelbahçe olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz ilaçlama kuruluşu olarak insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Güzelbahçe olarak size hizmet vermek isteriz. Güzelbahçe böcek ve haşere ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz.

Güzelbahçe Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

Güzelbahçe ev böcek haşere ilaçlama servisi şirketleri

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler gibi zararlılar biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay  boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri , kalorifer böceği , pire , bit , çiyan , sinek , akrep , fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Güzelbahçe, Güzelbahçe ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Güzelbahçe olarak günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Güzelbahçe, Böcek ilaçlama Güzelbahçe ve fare ilaçlama Güzelbahçe olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli alanın ve dairenin m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir.

Güzelbahçe’de Böcek İlaçlama Şirketleri

Güzelbahçe de bulunan ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak  Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz Veteriner Hekimdir.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

Güzelbahçe Ev bahçe ilaçlama , Güzelbahçe İş yeri İş hanı ilaçlama, Güzelbahçe yazlık ilaçlama, Güzelbahçe bahçeli ev ilaçlama, Güzelbahçe villa ilaçlama , Güzelbahçe bahçe ilaçlama, Güzelbahçe bağ-bahçe ilaçlama, Güzelbahçe kreş-anaokulu ilaçlama, Güzelbahçe apartman ilaçlama, Güzelbahçe okul ilaçlama, Güzelbahçe poliklinik ilaçlama, Güzelbahçe hastane ilaçlama, Güzelbahçe acık kapalı alan ilaçlama, Güzelbahçe pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır. Şirketimizi 7/24 zararlılardan kurtulmak için bize ulaşınız.

Güzelbahçe ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması calina ve corona gibi virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir.

Güzelbahçe Apartman İlaçlama Firması olarak Firmamız sizlere hizmet vermektedir. Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir. Anadolu fare ilaçlama yasal bir firma olup profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. İlaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden her konu her zamanda ilaçlama hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu haşere ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın m2’sine göre belirlenmektedir. Kontrolümüz ücretsizdir.

İlaçlama Servisi Güzelbahçe Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR…

Bilgi ve Randevu için Hemen Bizi Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA