izmir de böcek ve haşere ev ilaçlama servisi şirketi

İlaçlama Şirketi İzmir

ilaçlama şirketi izmir de , ev ve iş yerinizde böcek ve haşereler ile baş etmek zorunda kalıyorsanız ve artık baş edilemeyecek hale geldiyse tabi ki de bu hizmetten en doğru ve en iyi şekilde faydalanmak sizin de hakkınız. Bu yüzden firmamız İzmir İlaçlama Servisi’nin sizlere sunmuş olduğu hizmetlerden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Bu alanda profesyonel bir şekilde hizmet sunan ilaçlama şirketi İzmir İlaçlama Şirketi ile iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bilgilere doğru ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Evde kendiniz böcek ve haşerelere müdahale ettiğinizde ve  profesyonel bir böcek ve haşere ilaçlama hizmeti aldığınız da ki farka bir göz atalım .Ev ilaçlama izmir ve soma bizim işimiz…

İzmir Böcek Ve Haşere İlaçlama Neden Önemlidir?

Evinizdeki ve iş yerlerinizdeki haşere ve böceklerle ilgili bir sorununuz varsa, kendi çabalarınızla halletmeye çalışsanız da aldığınız ilaçlar kısa bir süre etki edecektir. Bu ürünlerden bazıları sorununuza yardımcı olabilir fakat size zarar verenlerde olabilir bu yüzden profesyonel imha edicilerin kullandığı kimyasallarla karşılaştırılamazlar bile. Aşağıda vermiş olduğumuz bilgiler sizlere profesyonel ve evde haşere kontrol ürünleri arasındaki farkı net bir şekilde gösterecektir. Böylece neye yatırım yapacağınıza daha kolay karar vermiş olursunuz. İzmir böcek ilaçlama 7/24 İzmir ve çevresinde sizlere yardım etmeye hazır.

İlaçlama Şirketi İzmir’in İlaçlama Yöntemleri

1)Kokulu İlaçlama

Haşerelerin, böceklerin fare ve sıçan gibi kemirgen hayvanların yoğun olarak görüldüğü yerlerde ev ve yaşam alanlarımızda kokulu böcek, haşere ilaçlamasının yapılması çözüme çok daha hızlı bir şekilde ulaşmamızı sağlayacaktır. Bu ilaçlama  yöntemi kesin sonuç sağlayacaktır. Kokulu ilaçlama su ile kimyasalı Pulverizatör veya ULV makinası ile püskürtme şeklinde sorunu çok daha kolay bir şekilde ortadan kaldırmış oluyoruz.

2)Kokusuz İlaçlama

Kokusuz böcek ilaçlamada insanların ve evcil hayvanlar kategorisinde bulunan kedi-köpek gibi hayvanların ilaçlanacak yeri terk etmeden, uzaklaşmadan yapılan ve kokusu olmayan kimyasal ilaçlama yöntemidir. Bu kokusuz ilaçlama yönteminde kullanılan kimyasallar T.C Sağlık bakanlığı onaylı olup kullanılan kimyasallar T.C Sağlık bakanlığınca ruhsatlandırılmış olup asla insan ve evcil hayvan sağlığı üzerinde herhangi bir etkisi yoktur. Kokusuz ilaçlama yönteminde sadece spesifik haşere ve böcek gurubuna etki etmektedir.

3) JEL İLAÇLAMA

Jel İlaçlama yöntemi son yıllarda değeri anlaşılan bir ilaçlama yöntemdir. Kullanımı kolay, tamamen kokusuz olan bu yöntemin insan ve hayvan sağlığına hiçbir etkisi yok denilecek kadar az olan bir yöntemidir. Jel İlaçlama yöntemi ile ilacın insanlara ve evcil hayvanlara etki etmesi engellenmiş oluyor. Diğer bir faydası ise kullanılan ilacın uzun süre uygulanmış olan bölgede kalmasıdır. Bu yüzdende haşere sorunu kökten çözülmüş oluyor. Haşereler tekrar üreseler bile ilaç sayesinde kökleri yok edilmiş oluyor.

Haşereler bu jel ürünleri yiyince yamyamlık etkisine girip birbirlerini yiyorlar. Bu ilaçlama yöntemlerinin nasıl uygulandığı, uygulandıktan sonra ne yapılması gerektiği ve uygulama sonrası nasıl temizlik yapılması gerektiğiyle ilgili bilgilere İzmir İlaçlama Şirketi’yle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

İlaçlama Talep Etmeden Önce Dikkat Etmemiz Gerekenler

Hizmet alacağınız ilaçlama firmasını iyice araştırıp emin olduktan sonra ilaçlama yaptırmanız en doğru ilaçlatma yöntemidir. Merdiven altı. ruhsatsız çalışan ilaçlama servisi olmadığından emin olmalısınız. soma ilaçlama şirketi biziz. İlaçlama servisini arayarak ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi almalısınız. İlaçlama firmasının Sağlık Bakanlığının onayladığı ve ruhsat verdiği kimyasalları kullandığından emin olduktan sonra ilaçlama yaptırınız. Böcek ve haşere İlaçlama Şirketi İzmir olarak bilindiği üzere amacımız yaşam yerlerimiz olan ev, iş yeri, yazlık, apartman, bağ, bahçe, fabrika, kahvehane, fırın, lokanta, hastane mağaza, otel, dershane, piknik alanı gibi yerlerde ve araçlarda bulunan haşere ve fare, sıçan gibi zararlı canlılar ile mücadele etmek. böcek ev ilaçlama soma olarak her zamana hizmet veririz.

İlaçlama Servisimiz İzmir

Kene, Güve, Gümüş balıkçıl böceği, Salyangoz, Çıyan, Akrep, Yılan, Karafatma, Pire, Bit, Hamam böceği, Kalorifer böceği, Sinek, Sivrisinek, Mide, Kırkayak, Gümüş böceği, Tahta kurusu, Tahta kurdu, Çekirge, Kulağa kaçan, Deri böceği, Tatarcık, Toz piresi, Yılan, Arı, Karınca gibi böcekler ile fare, sıçan ilaçlama servisimiz bulunmaktadır. İzmir İlaçlama Şirketi yaşadığımız ortamlar da bulunan ve bu alanları yuva edinen haşere ve kemirgen türleri hemen hemen yılın her ayı karşımıza çıkabilen zararlı canlılardır.

Haşere, böcek ilaçlama soma ve kemirgenler dediğimiz bu zararlı canlılar için en etkin ve kalıcılığı uzun olan kimyasal maddelerle ilaçlama yapmaktayız. Bu kullandığımız ruhsatlı kimyasal maddeler çevre dostu ürünler olup insan ve dostlarımız olan evcil hayvanlar üzerine herhangi bir zehirleyici etkisi hiçbir şekilde yoktur.

TIKLA HEMEN ARA