Karşıyaka Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Karşıyaka İrtibat Adresimiz : 

Anadolu Caddesi (Nergiz) No:612/B   Karşıyaka

        Karşıyaka ev işyeri daire ve apartman böcek ve haşere ilaçlama servisi olarak firmamız Karşıyaka’da bilindiği üzere 1999 yılı eylül ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Karşıyaka olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Karşıyaka olarak size hizmet vermek isteriz. Karşıyaka böcek ve haşere ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz.

Karşıyaka Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

karşıyaka ev apartman haşere böcek ilaçlama şirketi
karşıyaka ev apartman haşere böcek ilaçlama servisi

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri , pire , bit , çiyan , sinek , akrep , fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları (İnsanlara bulaşan) taşıyabilirler ve biz insanlara ve evdeki evcil hayvanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Karşıyaka, Karşıyaka ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Karşıyaka olarak günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Karşıyaka, Böcek ilaçlama Karşıyaka ve fare ilaçlama Karşıyaka olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama  bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir.

Karşıyaka da Böcek İlaçlama Şirketleri

Karşıyaka da bulunan ilaçlama şirketi ;Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz Veteriner Hekimdir. Her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

Karşıyaka ev ilaçlama ,bahçe ilaçlama, Karşıyaka İş yeri iş hanı ilaçlama, Karşıyaka yazlık ilaçlama, Karşıyaka bahçeli ev ilaçlama, Karşıyaka villa ilaçlama , Karşıyaka bahçe ilaçlama, Karşıyaka bağ-bahçe ilaçlama, Karşıyaka kreş-anaokulu ilaçlama, Karşıyaka apartman ilaçlama, Karşıyaka okul ilaçlama, Karşıyaka poliklinik ilaçlama, Karşıyaka hastane ilaçlama, Karşıyaka acık kapalı alan ilaçlama, Karşıyaka pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır.

Karşıyaka ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması  ve corona gibi bize zararlı olan virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. Arı ilaçlama garantili yapıyoruz.

Karşıyaka apartman ilaçlama firması olarak firmamız sizlere hizmet vermektedir. Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir. Anadolu hamam böceği apartman ilaçlama yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir. Fare ilaçlama şirketimizin telefonlarına 7/24 ulaşabilir ve müşteri temsilcilerimizden her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm semtler için aynı olup, fiyatlarımız alanın veya dairenizin m2’sine göre belirlenmektedir.

İlaçlama Servisi Karşıyaka Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, daima % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR…

Bilgi ve Randevu için Hemen Bizi İlaçlama Şirketimizi Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA