Manisa Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Manisa İlaçlama İrtibat Adresimiz:

1.Anafartalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:14/B Şehzadeler/MANİSA

7/24 İlaçlama Firmamızı

Arayabilir Bilgi alabilirsiniz.

           Manisa daire Apartman işyeri ev apartman böcek fare ve sıçan ilaçlama şirketi olarak bizler 1998 yılı nisan ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılı Mayıs ayında haşere böcek ilaçlama ve dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.

2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Manisa olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Manisa firması olarak size hizmet vermek isteriz. Manisa böcek ve haşere ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz. Mesul müdürümüz Veteriner hekimdir.

Manisa Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

Bilindiği üzere böcekler haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri, pire, bit , çiyan , sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Daima bizimle iletişime geçebilirsiniz. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Manisa, Manisa ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Manisa olarak günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Manisa, Böcek ilaçlama Manisa ve fare ilaçlama Manisa olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli alanın veya işyerin evinizin m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir.

Manisa da Böcek İlaçlama Şirketleri

Manisa da bulunan ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak  Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Bilindiği üzere ilaçlama şirketimizin sahibi mesul müdürümüz Veteriner Hekim olup her zaman bize ulaşabilirsiniz.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

Manisa Ev-Bahçe ilaçlama, Manisa İş yeri İş hanı ilaçlama, Manisa yazlık ilaçlama, Manisa bahçeli ev ilaçlama, Manisa villa ilaçlama , Manisa bahçe ilaçlama, Manisa bağ-bahçe ilaçlama, Manisa kreş anaokulu ilaçlama, Manisa apartman ilaçlama, Manisa okul ilaçlama, Manisa poliklinik ilaçlama, Manisa hastane ilaçlama, Manisa acık kapalı alan ilaçlama, Manisa pansiyon ilaçlama, motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır.

Manisa ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz
Manisa Ev Daire Apartman İlaçlama Şirketi

Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği , oriantel hamam böceği, lağım faresi , çatı faresi , Ev faresi , fındık faresi , güve , sarı örümcek , kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği , ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği , çekirge , gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması ve virüslerden olan corona gibi virüslere ve bakterilere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. Manisa Apartman İlaçlama Firması olarak pire hamamböceği fare ilaçlama Firmamız sizlere hizmet vermektedir. Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları Manisa İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir. İlaçlama hizmetinde biz size yeteriz. İlaçlama için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İlaçlama Servisi Manisa Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN HİZMETİNİZDEDİR…

Bilgi ve Randevu için Hemen Manisa İlaçlama Servisimizi Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA