Urla Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Urla İlaçlama İrtibat Adresimiz:

Yelaltı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:41/B      URLA

      Urla apartman yazlık bahçe ev villa fare böcek ve haşere ilaçlama servisi olarak işletmemiz yazlık ev ilaçlama olarak bizler 1999 yılı mart ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere fare böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir.

Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Urla olduğu gibi tüm bölgede hizmetinizdedir. Biz insanları bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili, %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Urla olarak size hizmet vermek isteriz. Urla böcek ve haşere ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz. Firmamızı her zaman arayabilirsiniz.

Urla Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri, pire, bit, çiyan, sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Urla, Urla ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Urla olarak günün her saati arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama şirketimizi günün her zamanı telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Urla, Böcek ilaçlama Urla ve fare ilaçlama Urla olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, ilaçlama bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir.

Urla da Ev Böcek İlaçlama Servisleri

Urla da bulunan ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz Veteriner Hekimdir.

Yazlık İlaçlama Firması Urla Olarak Haşere Böcek İlaçlama Firmaları

Urla Ev ve bahçe ilaçlama, Urla İşyeri iş hanı ilaçlama, Urla yazlık ilaçlama, Urla bahçeli ev ilaçlama, Urla villa ilaçlama , Urla bahçe ilaçlama, Urla bağ bahçe ilaçlama, Urla kreş-anaokulu ilaçlama, Urla apartman ilaçlama, Urla okul ilaçlama, Urla poliklinik ilaçlama, yazlık ilaçlama urla da, Urla’da hastane ilaçlama, Urla acık kapalı alan ilaçlama, Urla pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır.

Urla ev böcek haşere ilaçlama servisi şirketi
Urla Ev Yazlık Bahçe Böcek İlaçlama Servisi

Urla ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit ve pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması ve corona gibi diğer virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir.

Urla Apartman Ev İlaçlama Firması olarak Firmamız sizlere hizmet vermektedir. Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO) ve Ülkemizin Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir.

İlaçlama Servisi Urla Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile SİZİN ve ÜLKEMİZİN HİZMETİNİZDEDİR…

Bilgi ve Randevu için Hemen İlaçlama Firmamızı Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA