Yeni Foça Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Foça İrtibat Adresimiz:

Cumhuriyet Mahallesi Barbaros Caddesi No:4/B     YENİ FOÇA 

         Yeni Foça ev yazlık işyeri böcek ve haşere ilaçlama servisi olarak 1997 yılı mart ayında Anadolu veteriner muayenehanesi ve Veteriner eczanesi olarak hizmet sektöründe hizmete başlayan İlaçlama ve Dezenfeksiyon firmamız 2009 yılında haşere böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon sektörüne BÖCEK İLAÇLAMA HAŞERE İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON PEST KONTROL adı altında hizmete girmiştir.2010 yılından itibaren bu sektörde zararlı , böcek ve kemirgen (fare ve sıçan dahil) ilaçlama servisi ve Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Böcek fare ve virüs dezenfeksiyon ilaçlama firmamız Yeni Foça olduğu gibi tüm foca’da hizmetinizdedir. Biz insanlar ve evcil hayvanlar bu zor durumdan ekonomik bir şekilde , garantili , %100 olmak üzere müşteri memnuniyeti ile çok kolay bir şekilde kurtulmasını ilaçlama servisi olarak sağlamaktayız. Böcek ve Haşere Yeni Foça olarak size hizmet vermek isteriz. Yeni Foça böcek ilaçlama fiyatları için ilaçlama firmamızla iletişime geçiniz. Böcek ilaçlama için biz size yeteriz.

Yeni Foça Ev İşyeri Böcek ve Fare İlaçlama Şirketi

Yeni foça ev böcek haşere ilaçlama servisi şirketi

Bilindiği üzere Böcekler Haşere ve kemirgenler biz insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, 12 ay  boyunca evimiz de , iş yerimiz de çok ciddi riskler oluşturur. Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak siz müşterilerimize profesyonel böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetleri veriyoruz. Hamam böcekleri, pire, bit, çiyan, sinek, akrep, fare , sıçan vb. bu zararlılar çeşitli hastalıkları taşıyabilirler ve biz insanlara hastalık bulaştırırlar. Bundan dolayı bu zararlıları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun onları evinizden uzak tutmak gerekir. İlaçlama Servisi Yeni Foça, Yeni Foça ilaçlama şirketleri, ev ilaçlama Yeni Foça olarak günün her saati bizleri ve personelimizi arayabilirsiniz.

Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Firmamız T.C Sağlık Bakanlığından onaylı yasal ve profesyonel bir böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketidir. Böcek İlaçlama Yenifoça şirketimizin telefonlarına günün her saati 7/24 ulaşabilir, yetkili müşteri temsilcilerimizden ilaçlama ve dezenfeksiyonla ilgili her konu hakkında bilgi rahatlıkla alabilirsiniz. Haşere ilaçlama Yeni Foça, Böcek ilaçlama Yeni Foça ve fare ilaçlama Yeni Foça olarak ilaçlama fiyatlarımız tüm yerlerde aynı olup, yapılacak ilaçlama bedeli alanın m2’sine ve ev ise oda sayısına göre belirlenmektedir. Yeni foça da yazlık ve bahçelerde börtü böcek gibi böcek haşere fare ilaçlama şubemiz var.

Yeni Foça da Böcek İlaçlama Şirketleri

Yeni Foça da bulunan ilaçlama şirketi ; Haşere Böcek ilaçlama ve Dezenfeksiyon Servisi olarak Tarım ve Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Uygulayıcı personellerimiz Sağlık bakanlığından sertifikalı olup ilaçlama hizmetinde profesyoneldir. Mesul müdürümüz Veteriner Hekimdir.

İlaçlama Firması Olarak Haşere Böcek Fare İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmaları

Yeni Foça Ev bahçe ilaçlama, Yeni Foça İş yeri iş hanı ilaçlama, Yeni Foça yazlık ilaçlama, Yeni Foça bahçeli ev ilaçlama, Yeni Foça villa ilaçlama , Yeni Foça bahçe ilaçlama, Yeni Foça bağ-bahçe ilaçlama, Yeni Foça kreş-anaokulu ilaçlama, Yeni Foça apartman ilaçlama, Yeni Foça okul ilaçlama, Yeni Foça poliklinik ilaçlama, Yeni Foça hastane ilaçlama, Yeni Foça acık-Kapalı alan ilaçlama, Yeni Foça pansiyon motel ilaçlama ile bu saydıklarımın dışında tüm biz İnsanların yaşam yerlerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon yapmaktadır. Ayrıca yazlık ilaçlama Foça olarak hizmetimiz vardır.

Yeni Foça ilçesindeki Böcek Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon servisimiz; Amerikan hamam böceği, kapsüllü hamam böceği, alman hamam böceği, oriantel hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, Ev faresi, fındık faresi, güve, sarı örümcek, kırkayak , mike , toz akarı, tahta kurdu, yılan , tesbih tel böceği, ağaçlı kurdu , hamam böceği , güve böceği, çekirge, gümüş böceği , Amerikan hamam böceği , Alman hamam böceği , cihan , bit-pire , tahta kurusu , tahta kurdu , kalorifer böceği , kene, karafatma , oriyantal hamam böceği , akrep gibi diğer bütün Haşere Böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması  ve corona gibi virüslere karşı DEZENFEKSİYON hizmet vermektedir. Yeni Foça Apartman İlaçlama Firması olarak Firmamız sizlere hizmet vermektedir. Ev ve İşyerlerinizde Yaptığımız Tüm Böcek Haşere ve Dezenfeksiyon Çalışmaları İl Sağlık ve Çevre Sağlık Birimleri Tarafından Her Ay Kontrol Edilip Takip Edilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon Uygulama Esnasında firmamızın Kullandığı biyosidal ürünlerimizin Tümü Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ve DSÖ) ve ülkemizin T.c Sağlık Bakanlığının Onayladığı Halk Sağlığı ve Çevre Sağlığı Ürünleridir. İlaçlama firmamız arı ilaçlamayı garantili yapmaktadır.

İlaçlama Servisi Yeni Foça Haşere Böcek İlaçlama Servisimiz; Bilindiği Üzere Sağlık Bakanlığınca Onaylı Olup Profesyonel Hizmet, Çok Uygun Fiyat, % Yüz Müşteri Memnuniyeti ile firmamız SİZİN HİZMETİNİZDEDİR…

Bilgi ve Randevu için Hemen Bizi Arayınız…

TIKLA HEMEN ARA